Laboratorium

Laboratorium Kontroli Jakości w Bogumiłowie

Laboratorium Kontroli Jakości w Bogumiłowie wyposażone jest w wysokiej klasy aparaturę kontrolno – pomiarową umożliwiającą prowadzenie procesu i sprawdzanie jakości na najwyższym światowym poziomie. Rozbudowany system kontroli jakości pozwala na analizowanie wyników na każdym szczeblu produkcyjnym (od surowca po produkty finalne). Poprzez dobrze zabezpieczony proces produkcyjny możemy eliminować ewentualne nieprawidłowości na wszystkich etapach produkcyjnych.

W zależności od wymagań naszych klientów wykonujemy szeroką gamę specjalistycznych badań, zgodnie z obowiązującymi normami przez profesjonalną i doświadczoną kadrę pracowników laboratoryjnych. Potwierdzeniem ich wiarygodności są analizy wykonywane w zewnętrznych, akredytowanych laboratoriach.

Firma Ekobenz jest przyjazna dla środowiska, dlatego posiadamy własną oczyszczalnię ścieków, która jest pod stałą kontrolą laboratorium.

W celu zagwarantowania wysokiej jakości produktów nasze laboratorium pracuje przez 7 dni w tygodniu. W naszej pracy stosujemy zasady dobrej praktyki laboratoryjnej oraz przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.